prosektor.com
prosektor.com
  • background
    bachground tr
    background tr
    background
    background
    background
    background
  • slidebg1
    background
    background
    background
    background
    ÇOK DİLLİ ŞİRKETLER REHBERİ
    background
    background
  • slidebg1
    background
    background
prosektor.com

Arz ve Talepler


ID Ülke İlan Türü Sektör TELEFON Yetkili Kişi E-Posta
1 BULGARİSTAN İşbirliği 5. Gıda ve içecek sektörü / Horeca Mrs. Teodora Chavdarova / Sales Manager chavdarova@fargogroup-export.com
2 BULGARİSTAN İşbirliği 159. Kimya ve Petrol Işleme Sanayi Denitza Radkova info@phytocode.net
3 BULGARİSTAN İşbirliği 48. Danışmanlık Hizmetleri Mariya Toshkova / Business Development Manager mariya.toshkova@60k.com
4 HİNDİSTAN Satım 6. Tekstil | Moda +91.846.99999 54 Mr. Maheshbhai Chothani / Director sales@angantextile.com
5 İRAN Satım 55. Hayvan Ürünleri Hojjat Mohammadpour kartal.t.m90@gmail.com
6 KAZAKİSTAN Satım 5. Gıda ve içecek sektörü / Horeca Pavel Kim / Director pavelkim@yahoo.com
7 KAZAKİSTAN İşbirliği 87. Renkli Metaller +7.7172.769 135 Fazylbek Mustanov / Yönetici fazylbek@gmail.com
8 KIRGIZİSTAN Satım 5. Gıda ve içecek sektörü / Horeca Ulukman Bapaev ulukman@gmail.com
9 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Alım 5. Gıda ve içecek sektörü / Horeca NECDET ERGÜN necdet1969@gmail.com
10 MOĞOLİSTAN Alım 100. Hijyenik Ürünler +976.77.111172 Anuudar.G / Project Manager anuudar.g@jcd.mn